فهرست بستن

تزریق بوتاکس

بوتاکس ارزان در شیراز

کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری – 09172575530 – تزریق بوتاکس در شیراز – 36494699 – بلوار مطهری ( زرگری ) چهار راه مطهری – نبش

ستارخان مجتمع صدگل -طبقه 5 -واحد36

دکتر راحله نظری پزشک زیبایی  در  کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز گزینه های تزریق زیبایی نحوه مراقبت از پوست و نحوه تزریق ژل و بوتاکس را به شما توضیح می دهد اگر تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید آن خطوط نگران کننده کوچک را در  سرتاسر پیشانی یا  خطوط خنده اطراف دهان خود صاف کنید، ممکن است به تزریق های زیبایی یا حتی جراحی فکر کرده باشید.

بهترین کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز

قبل از اینکه به جراحی فکر کنید، مهم است بدانید که گزینه‌های تزریق استاندارد بوتاکس و ژل و فیلر و پرکننده‌های پوستی کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز می‌توانند اثر طبیعی و  جوان‌تری ارائه دهند – بدون نیاز به جراحی.

دکتر راحله نظری  می‌گوید که تزریق‌های زیبایی در  کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز می‌تواند راه خوبی برای به حداقل رساندن چین و چروک‌ ها بدون روی آوردن به روش‌های تهاجمی باشد. او  برخی از محبوب ترین گزینه ها را توضیح می دهد و به مهم ترین سؤالات شما پاسخ می دهد.

تزریق بوتاکس در بهترین کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز

بوتاکس یا سم بوتولینوم A از خم شدن عضلاتی که باعث ایجاد چین و چروک می شوند، مانند پیشانی، اطراف چشم و دهان جلوگیری می کند. بوتاکس که در ابتدا برای درمان بیماری های عضلانی استفاده می شد، یکی از شناخته شده ترین تزریقات زیبایی که در کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز انجام میشود. این یک نوروتوکسین است که بر اعصاب تأثیر می گذارد، به طور موقت ماهیچه هایی را که باعث ایجاد چین و چروک می شوند ضعیف می کند و در نتیجه یک اثر صاف کننده موقتی ایجاد می کند.

سایر داروهای مورد تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) مانند Dysport®، Xeomin® و Jeauveau® وبوتاکس مسپورت و دیستون ساخت ایران به طور مشابه عمل می کنند.  تزریق بوتاکس در کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز حدود 90 درصد از درمان ها قسمت بالای صورت را هدف قرار می دهد.

تزریق بوتاکس در کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز برای چه مواردی استفاده می شود؟

این دارو توسط FDA برای درمان خطوط خنده، پنجه کلاغی خطوط گوشه چشم ، خطوط پیشانی و چین‌های بین ابروها یا خط اخم ، که گاهی اوقات «۱۱ خط» نامیده می‌شود، تأیید شده است.

همه افراد بالای 18 سال می توانند این تزریق ها را دریافت کنند، اما بیشتر افراد تحت درمان بین  30 تا 60 سال سن دارند.

 می توان از آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای به تاخیر انداختن ایجاد برخی از چین و چروک ها استفاده کرد،.  زیرا بوتاکس برای خطوط دینامیک یعنی چین و چروک هنگام اخم و خنده  بهترین تاثیر را دارد و از دائمی شدن چین و چروک صورت جلوگیری میکند .

چه مدت طول می کشد تا تزریق بوتاکس در کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز اثر کند؟

دکتر راحله نظری  می گوید: «دریافت بوتاکس یک روش سریع سرپایی است که با یک سوزن ظریف انجام می شود. “شما باید اثر کامل را در عرض پنج تا ده روز  ببینید.”

ماندگاری تزریق  بوتاکس در  کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز چقدر است؟

بوتاکس را مانند کوتاه کردن مو در نظر بگیرید: اثرات آن برای همیشه باقی نمی ماند و به مرور زمان اثرات آن از بین می رود. بعد از چهار تا شش ماه، عضلات شما شروع به بازیابی حرکت می کنند و چین و چروک های شما شروع به بازگشت می کنند.

انجام مجدد بوتاکس بی خطر است.

تزریق بوتاکس در شیراز
                تزریق بوتاکس

فیلرهای پوستی چیست؟

دکتر راحله نظری  می‌گوید: «پیری یک فرآیند کاهش تورم است. این بدان معناست که با افزایش سن  کاهش چربی کلاژن و الاستین  در صورت کاهش میابد.   ژل ها و فیلرها و پرکننده های پوستی برای کمک به بازگرداندن ظاهر  رایج در جوانی استفاده می شود.

ژل ها و فیلر ها و پرکننده های پوستی مانند Juvederm® و Restylane® و ژوودرم  و رسیتیلن  و الانسه و پرفکتا و پروفایلو  را تزریق کنید ، که می توانند به طور موقت با افزایش حجم، بازگشت ساختار صورت جوانی شما تضمین میکند . (انواع دیگری از پرکننده ها نیز وجود دارد. محصولی که پزشک شما انتخاب می کند تا حد زیادی به ناحیه ای که درمان می کند بستگی دارد.)

ژل ها و فیلرها و پرکننده‌ها معمولاً در فرورفتگی‌های اطراف گوشه‌های دهان و استخوان‌های گونه استفاده می‌شوند. یکی از محبوب ترین کاربردهای فیلرهای پوستی پرکننده های لب است که از اسید هیالورونیک مصنوعی برای افزایش حجم لب های شما استفاده می کنند. ژوویدرم  و  رستیلن  و  الانسه  و  پرفکتا همچنین برای حفره های زیر چشمی و ناحیه چانه / پایین صورت تایید شده است.

ماندگاری ژل ها و فیل ها و پرکننده های پوست چقدر است؟

دکتر راحله نظری  می‌گوید: «بیشتر ژل ها و فیلر ها و پرکننده‌های پوستی بین ۹ تا ۱۲ ماه و بهی حتی تا 2 تا 3 سال  دوام می‌آورند، بسته به بیمار و جایی که تزریق را هدف قرار می‌دهیم»ژوودرم  ولوما  نزدیک به 15 تا 18  و  ژل الانسه  2 تا  3 سال  ماه دوام می آورند.

فیلرهای پوستی چه تفاوتی با بوتاکس دارند؟

به طور خلاصه، آنها انواع مختلفی از خطوط و چین و چروک را درمان می کنند.

بوتاکس از خم شدن ماهیچه هایی که باعث چین و چروک می شوند جلوگیری می کند، در حالی که پرکننده های پوستی نوع چین و چروک هایی را که از دست دادن کلاژن، حجم و خاصیت ارتجاعی ناشی می شوند را پر می کنند. دکتر راحله نظری توضیح می دهد: «خطوط قسمت پایین صورت به دلیل حرکت مکرر عضلات نیست. “آنها از تغییر در ساختار صورت در طول زمان ناشی می شوند.”

از آنجایی که آنها روی قسمت‌های مختلف صورت شما تمرکز می‌کنند، می‌توان هم بوتاکس و هم پرکننده‌های پوستی یا بیش از یک نوع ژل و فیلر یا  پرکننده دریافت کرد.

دکتر راحله نظری  می‌گوید: «معمولاً بهتر است ترکیبی از پرکننده‌های مختلف را برای اصلاح بهینه دریافت کنید. بوتاکس و پرکننده‌های پوستی با هم می‌توانند برای جوان‌سازی صورت کار کنند.

تزریق ژل و بوتاکس در شیراز
                  تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

Kybella® چیست؟

در سال 2015، FDA کیبلا یا اسید دئوکسی کولیک را به عنوان یک درمان غیرجراحی برای رفع چربی گردن، معروف به چانه دوگانه، تایید کرد. این درمان می تواند جایگزین خوبی برای لیپوساکشن باشد، به شرطی که مایل به انجام چندین درمان باشید و مایل باشید چندین ماه برای نتایج نهایی صبر کنید.

اما مدتی طول می کشد تا تاثیر بگذارد. درمان شامل دریافت دو تا سه تزریق با فاصله حدود چهار تا هشت هفته است. برای افرادی که چین و چروک  خفیف تا متوسط ​​دارند و پوست بیش از حد اضافی ندارند، بهترین کار را دارد. توجه کنید اگر پوست خیلی شل باشد، هیچ تزریقی نمی تواند آن را سفت کند.

دکتر راحله نظری  می گوید: «هر گونه درمان تزریقی زیبایی عوارض جانبی بالقوه ای دارد. بهتر است با پزشک خود در مورد تزریقات خاصی که دریافت می کنید صحبت کنید، زیرا ممکن است عوارض جانبی متفاوت باشد.

همچنین باید با پزشک خود گفتگو کنید تا بفهمید چه چیزی از نظر نتایج واقعی است. مهم است بدانید که از درمان های غیرجراحی مانند بوتاکس یا ژل و فیلر  و پرکننده های  پوستی، نتایج لیفت صورت را دریافت نمی کنید.

دکتر راحله نظری می گوید: «آنها نمی توانند جایگزین جراحی شوند، اما می توانند ظاهر شما را بهبود بخشند.»

کلینیک تزریق ژل و بوتاکس شیراز

Posted in تزریق بوتاکس در شیراز

Related Posts